Kino dla Ciebie

DRAFT DAY ( 2014 )

Kino Dla Ciebie7/10

filmweb6.9/10

Kino Dla Ciebie6.8/10

Gatunek – dramat, sportowy

Kraj – USA

Rok – 2014

Reżyseria – Juan Reitman

Scenariusz – Scott Rothman, Rajiv Joseph

DRAFT DAY (2014)

Mimo, że nie jestem ani fanką ani znawczynią żadnej dyscypliny sportowej a tym bardziej nieznane mi są tajniki Draft Day film oglądałam z dużym zaciekawieniem – jak zresztą każdy dramat sportowy.
Film „Draft Day” trzyma bowiem przez cały seans w napięciu. To zasługa przede wszystkim Kevina Costnera, który zagrał bardzo wiarygodnie oddając emocje, napięcie i zawirowania związane z rekrutacją w NFL.
Desperacka walka o najlepszych zawodników, nie zawsze czyste zagrywki, a to wszystko wymieszane z prywatnym życiem, osobistymi bolączkami menadżera idealnie oddają klimat tego najgorętszego dla NFL dnia.

To nie jest na pewno film dla tych, którzy oczekują rozgrywek sportowych, to film dla osób które chcą poznać walkę toczącą się poza boiskiem pomiędzy menadżerami, zawodnikami i …samym sobą.
Realizm, dobra gra aktorska, duża dawka psychologii i towarzyszące Draft Day emocje to wszystko spowodowało, że film „Draft Day” oglądałam z przejęciem i naprawdę dużym zainteresowaniem. Jeśli lubicie takie klimaty, lubicie sporą dawkę adrenaliny  – POLECAM !


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *