Kino dla Ciebie

NA KRAWĘDZI (2012-2013) – serial

Kino Dla Ciebie7/10

filmweb7.5/10

Gatunek – kryminał, sensacyjny

Produkcja – Polska

Rok – 2012

Scenariusz – Arkadiusz Borowik, Maciej Dutkiewicz

Reżyseria – Maciej Dutkiewicz

NA KRAWĘDZI

 

„Na krawędzi” to rodzimy  serial z dobrym scenariuszem i ciekawie zrealizowany. Do tego świetnie wkomponowana muzyka. Muzyka, która idealnie oddaje niepewność, strach i potęguje to, co dzieje się na ekranie. Atutem filmu jest niezła obsada: Tomasz Kamiński, Przemysław Sadowski, Mirosław Baka, Kamilla Baar, Urszula Grabowska i inni. 

Nie jest to może bardzo ambitna produkcja ale jak na polskie warunki bardzo dobra.
Każdy odcinek serialu „Na krawędzi” ogląda się z dużym zainteresowaniem. W miarę rozwoju serial ma cały czas wyrównany poziom. Intrygi, zagadki, korupcja pokazane są w sposób bardzo ciekawy, nie pozwalający na nudę.

Przyznam szczerze, że siadając do oglądania drugiego sezonu nie mogłam powstrzymać się przed włączaniem kolejnych odcinków, tak bardzo zaintrygował mnie ów serial. Aż do ostatniego, 13stego odcinka…I tutaj – kompletna klapa !
Miałam wrażenie, że ten odcinek wyreżyserował kompletnie ktoś inny, bo finał okazał się KICZEM na miarę wielu polskich seriali, niestety…

Mimo tej porażki ostatniego odcinka drugiego sezonu polecam. „Na krawędzi” to dobry serial na chłodne, jesienne wieczory.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *