Kino dla Ciebie

PITBULL (2005-2008)

PITBULL9/10

Gatunek – sensacyjny

Produkcja – Polska

Rok – 2005-2008

Pomysł – Patryk Vega

PITBULL

„PitBull” to doskonały serial sensacyjny rodzimej produkcji, będący rozwinięciem wątków zawartych w filmie o tym samym tytule.
Fabuła serialu powstała na podstawie materiałów, które Patryk Vega zbierał do realizacji programów telewizyjnych o działaniach policji. Głównymi bohaterami są policjanci z Wydziału Zabójstw i Walki z Terrorem Kryminalnym. W role te wcielili się doskonali aktorzy – Marcin Dorociński, Paweł Królikowski, Janusz Gajos, Andrzej Grabowski i inni. To właśnie bardzo dobre postaci – wyraziste, walczące z bezprawiem i własnymi problemami, rozwiązujące zagadki kryminalne najbardziej przykuwają uwagę. Ich walka ze zbrodniarzami, przełożonymi i systemem, własnymi słabościami i nałogami ukazana została w sposób niezwykle realistyczny.

„PitBull” jest bardzo rzetelnym i wiarygodnym obrazem. Ostrym i brudnym, prawdziwym i brutalnym, niezwykle przekonującym. Pojawiają się w nim sprawy kryminalne, których byliśmy świadkami, sprawy którymi żyła cała Polska.
To serial, który ogląda się jednym tchem, który z odcinka na odcinek nie traci na swojej sile a wręcz przeciwnie staje się coraz lepszy.

Bardzo dobry scenariusz i reżyseria, doskonałe aktorstwo, perfekcyjny montaż stanowią o walorach serialu. Wiarygodność, naturalność i liryczne momenty uwypukla doskonała muzyka.
„PitBull” jest w mojej ocenie jednym z najlepszych seriali sensacyjnych. Seriali z mocną akcją, które ogląda się z przejęciem i o których tak łatwo się nie zapomina.
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć „PitBulla” to najwyższa pora naprawić ten błąd. Zdecydowanie polecam !!!

PITBULL

8.2/10

2 komentarze do “PITBULL (2005-2008)

  1. Jak można było dopiero teraz obejrzeć ten serial ? 😉 To faktycznie jeden z najlepszych polskich seriali policyjnych. Niezwykle realistyczny ze świetną obsadą aktorską. Również polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *