Kino dla Ciebie

SŁODKICH SNÓW (2011)

Kino Dla Ciebie8/10

filmweb6.7/10

Kino Dla Ciebie7.2/10Gatunek – thrillerProdukcja – Hiszpania

Rok – 2011

Reżyseria -Jaume Balaguero

Scenariusz – Alberto Marini

SŁODKICH SNÓW (2011)

„Słodkich snów” ( oryginalny tytuł „Mientras duermes” ) to niezły thriller jak przystało na hiszpańską produkcję.Film jest adaptacją powieści Alberto Marini „Kiedy śpisz”, na podstawie własnego scenariusza.To przejmujący obraz z zaskakującym i przewrotnym zakończeniem. Intrygująca historia, przemyślana i bardzo ciekawie opowiedziana – emocjonuje i trzyma w napięciu.

Urzeka w nim bardzo dobra gra aktorska Luisa Tosara, który wcielił się w postać demonicznego Cesara. Przerażający, straszny i psychopatyczny  dozorca, który na co dzień jest miłym i usłużnym człowiekiem – ale to tylko pozór. W nocy rodzi się w nim demon i to taki, który lubi obserwować jak jego ofiary cierpią do końca życia…Niszczy nie tylko ciało ale to co najgroźniejsze zostawia rany w psychice, jakich nie można się pozbyć.
 
„Słodkich snów” to mocny thriller z niepokojącym i mrocznym klimatem. Muszę przyznać, że dawno żaden thriller nie wywołał we mnie takiego strachu, po skończonej projekcji sprawdzałam czy Ktoś nie czai się pod łóżkiem ;). Jeśli lubicie filmy, w których nie tortury i krew powodują strach to idealny obraz dla Was.

Polecam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *